Nervy ze železa! Ibrahimovič rozhodl o postupu minutu před koncem základní hrací doby suverénní penaltou

Datum: 20. 1. 2016

PSG se v rámci národního poháru utkalo s Toulouse, tedy se stejným soupeřem jako v posledním ligovém kole, a jakožto favorit si měl v poklidu zajistit postup.

Ten si sice zajistil, ale rozhodně se nedá říci, že poklidně. Díky Moubandjemu prohrál dokonce první poločas 1:0.

Zlatan se pokoušel o penaltu proti Toulouse již v minulém zápase, to mu ale vůbec nevyšlo!

Vyrovnat musel až David Luiz v 54. minutě a když už to vypadalo na prodloužení s možností penalt, v 89. minutě zajistil proměněnou penaltou po neskutečném šlapákovi Regattina Zlatan Ibrahimovič.