eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autor:
Datum: 2. 6. 2014

Zlatan Ibrahimovič už v této sezóně může slavit jednu trofej. Dnes totiž dvěma brankami rozhodl Francouzský superpohár a PSG se mohlo radovat z vítězství 2:0 nad Guingampem.

První branka přišla už v 9. minutě, kdy krásnou střelou zpoza pokutového území otevřel skóre.

Následně ve 20. minutě se postavil k exekuci pokutového kopu a tvrdou střelou se nemýlil.

Že by to byl teprve začátek toho, co nás v letošní sezóně od Ibrahimoviče čeká? Jeho výkon a branky, můžete zhodnotit ve videu pod článkem.