eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

ANALÝZA: Ibrahimovič vs. Ronaldo. Kdo dovede svůj tým do Brazílie?

Autor:
Datum: 15. 7. 2013

Postupujícího  z barážové bitvy mezi Portugalskem a Švédskem sice budeme znát až 19. listopadu, nicméně už nyní je jisté, že mistrovství světa 2014 bude ochuzené o velkou fotbalovou hvězdu. Na turnaj do Brazílie se totiž nepodívá Cristiano Ronaldo nebo Zlatan Ibrahimovič.

O tom, kdo postoupí na světový šampionát, se rozhodne v dvouzápasové baráži. V pátek je na programu první zápas, odveta se odehraje v úterý 19. listopadu.

Které z hvězd nakonec zůstanou jen oči pro pláč? Portál milujufotbal.cz se pustil do analýzy, která se zaměřuje právě na souboj Ronalda s Ibrahimovičem.

Souboj osobností

Zlatan Ibrajimovič i Cristiano Ronaldo dokáží s kapitánskými páskami na ruce své spoluhráče vyburcovat k tomu nejlepšímu výkonu a sami umí rozhodovat důležité zápasy. O tom, že oba patří v současnoti mezi nejlepší fotbalisty na světě ani není třeba diskutovat.

„Ronaldo i Ibrahimovič patří mezi hráče, kteří dělají malé rozdíly a vyhrávají zápasy pro své země. Ronalda můžete mít 85 minut stále na očích a pak i přesto stihne dát dva góly z ničeho. Jsem si však jist, že to bude Ibrahimovič, který rozhodne v náš prospěch,“ věří švédský kouč Erik Hamren.

„Mluvíme o dvou hvězdách světové extratřídy, které dokáží využít každý okamžik,“ poznamenal zase portugalský útočník Silvestre Varela.

Stránky: 1 2 3 4 5

Reklama


Komentáře


Nové číslo: Ligový speciál v prodeji již tento čtvrtek

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace